Indoor Toprope Cursus Jeugd
Vanaf € 62,50 p.p.
Kennis gemaakt met de klimsport op een kinderfeestje of een andere manier. Enthousiast geworden en het vaker willen doen? Dat kan! Deze mogelijkheid bieden wij aan in onze klimhal.
Vanaf 9 jaar kunnen jongeren leren klimmen. Hiervoor dienen zij eerst een Indoor Toprope Cursus Jeugd te volgen. Na deze cursus mogen ze zekeren en klimmen, echter nog steeds onder begeleiding van meerderjarigen.
Vanaf 10 jaar mogen de junioren in onze berg zonder begeleiding klimmen en zekeren.
Wij houden dan nog wel een oogje in het zeil tot dat het echt goed gaat.
Wat leren ze tijdens de cursus?
- Wat is sportklimmen?
- Veilig bezig zijn met elkaar
- Klimmaterialen
- Beveiligen en controleren van je klimmaatje
- Verantwoording tijdens het klimmen
- Klimtechniek
- Leren toprope zekeren
De cursus wordt door ervaren instructeurs gegeven en bestaat uit 4 lessen van 1,5 uur, welke in een cyclus van 4 zaterdagen achter elkaar moeten worden gevolgd.
Data en beschikbaarheid:
Voor data en beschikbaarheid verwijzen wij u graag naar ons klimcentrum Monte Cervino. Via deze directe link komt u bij de Indoor Toprope Jeugd cursus >>
De kinderen lopen dan gelijk mee met onze jeugdclub, waarvan ze lid kunnen worden als ze de cursus met goed gevolg hebben afgesloten.
Prijs:
€ 62,50 per persoon inclusief entree en materiaal (exclusief klimschoenen).
Klimclub:
In de jeugd klimclub mogen kinderen van 9 tot en met 15 jaar oefenen met het klimmen en zekeren, onder begeleiding van onze instructeurs. Het standaard lidmaatschap kost € 27,00 per maand.
Als men lid wordt na de cursus, wordt het cursusgeld verrekend met het lidmaatschap.
Voor meer informatie, zie de Klimclub pagina.






